Przedstawiamy wam kolejny wpis z cyklu #GłosempracownikaDD. Jan pracuje w DomDacie już rok i wygląda na to, że czuje się z nami bardzo dobrze 😊. Zapraszamy do zapoznania się z jego opinią!

Klika słów od Jana 😉

DomData początkowo wydawała mi się nieosiągalną firmą, dla osób z moją historią zawodową, która po studiach potoczyła się w zupełnie innym kierunku niż programowanie. Po ponad 12 latach intensywnej pracy jako specjalista DTP postanowiłem zmienić środowisko, aby podjąć nowe wyzwania i obrać inną ścieżkę kariery zawodowej.

W dzisiejszym świecie osoby, które chcą zacząć niejako od zera, mają sporo trudności, aby załapać się do pracy i dostać możliwość dalszego rozwoju. W DomDacie spotkałem jednak osoby, które postrzegają ludzi jako potencjał, a nie bezmyślne trybiki z określoną wiedzą do wykorzystania.

Jasno określony cel rozwoju oprogramowania oraz zadania na miarę własnych możliwości. Dzięki pracy w zespołach mamy poczucie realizacji dużych projektów, możemy również liczyć na wsparcie osób zaangażowanych od lat, posiadających ogromny zasób wiedzy. Takie środowisko pracy jakie prezentuje DomData nie tylko jest fajnym miejscem do rozwoju, ale po prostu do spędzania czasu każdego dnia.

Software Developer

Jan należy do zespołu Lecha Bigosińskiego. Zapoznaj się z ofertą na to stanowisko!