Mateusz miał przeświadczenie, że ciężko jest trafić na dobrą pracę w Polsce, w której nie wykorzystuje się pracowników, a atmosfera sprawia, że chodzi się do niej z przyjemnością. Miał złe doświadczenie z innych firm i był już skłonny szukać pracy za granicą. Z resztą… przeczytajcie sami 😉

Klika słów od Mateusza 😉

Przed rozpoczęciem poważnej kariery zawodowej, w trakcie studiów, zdarzyło się, że pracowałem w wielu miejscach. W magazynach, gastronomii a nawet w sektorze rolnictwa. Czasem było to w Polsce a czasem w Europie Zachodniej.

Możliwe, że to jedynie heurystyka dostępności i miałem pecha, ale zauważyłem tendencję do gorszego traktowania pracownika w Polsce niż w krajach zachodnich. W zasadzie uważałem, że nie może być inaczej. Kwestia kulturowa? Może za 20 lat coś się zmieni?

DomData totalnie wybiła mi z głowy ten obraz. Praktycznie po pół roku pracy tutaj zapomniałem, że kiedyś tak myślałem. Szacunek niezależnie od stanowiska, jasno określone obowiązki, kultura osobista, wskazanie ścieżki rozwoju, no i przede wszystkim pomoc w tym rozwoju. Z czystym sercem polecam spróbować swoich sił w kodowaniu tutaj i przekonać się samemu.

Developer Ferryt

Mateusz dołączył do zespołu Olka Racinowskiego jako Developer Ferryt 🤩 Zespół Olka wciąż się powiększa, a rekrutacja do jego zespołu trwa!

Zapraszamy do zapoznania się z ogłoszeniem na to stanowisko 🙂